Informacje o firmie

Home » Brak Kategorii » Informacje o firmie

Drodzy klienci,

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i wybór produktów rekomendowanych przez nas. Mamy duże poczucie wypełnianej przez nas misji (zapewnienie klientom jak najszerszej ochrony ubezpieczeniowej oraz wzrost świadomości ubezpieczeniowej społeczeństwa). Jesteśmy przekonani, że dzięki temu mają Państwo poczucie bezpieczeństwa.

Realizując obowiązki wynikające z Ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym niniejszym informujemy Państwa, że firma PRESTIGE FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000558755, REGON 361547820) zarejestrowana jest w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych (RAU) pod numerem 11227034/A. Poprawność danych oraz posiadane przez nas pełnomocnictwa można sprawdzić na stronie: https://au.knf.gov.pl/Au_online/ .

Działamy na rzecz szesnastu zakładów ubezpieczeń (w tym z działu I oraz II), dodatkowo nasi pracownicy działają jako osoby faktycznie wykonujące czynności agencyjne na rzecz pięciu zakładów ubezpieczeń. Posiadamy polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej agenta na sumę 1 250 618 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte umową ubezpieczenia OC, oraz 1 875 927 euro w odniesieniu do wszystkich takich zdarzeń. Ponadto posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej deliktowej na sumę 1.000.000 zł

Dzięki temu, że nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawsze możemy dopasować dla Państwa ubezpieczenie odpowiadające Państwa potrzebom. Kadra nasza posiada również doświadczenie w pracy jako broker ubezpieczeniowy ubezpieczając wielkie korporacje jak i mniejsze firmy. Pozwala to na profesjonalną obsługę firm.

Nie posiadamy udziałów ani akcji w żadnym zakładzie ubezpieczeń ani firmie brokerskiej, zakłady ubezpieczeń i firmy brokerskie również nie posiadają udziałów w naszej firmie.

Bardziej szczegółowe informacje chętnie przekażemy podczas spotkania.

Comments are closed

Ubezpieczamy

Troszczymy się o zdrowie i mienie naszych klientów.

Rozliczamy

Terminowo załatwiamy sprawy księgowe i podatkowe.

Doradzamy

Wskazujemy rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb.

Edukujemy

Uczymy, jak mądrze zabezpieczać życie i majątek.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz Politykę Prywatności |   Projekt: You'll Marketing & Branding