Nagrody dla ubezpieczycieli

Home » Brak Kategorii » Nagrody dla ubezpieczycieli

Branżowa nagroda dla firmy to potwierdzenie jakości świadczonych przez nią usług. Koniec roku przyniósł informacje o wyróżnieniach dla dwóch towarzystw ubezpieczeniowych, których polisy mamy w swojej ofercie.

PZU SA znalazł się wśród laureatów nagrody Innovation Award 2014, przyznawanej przez firmę Guidewire Software Inc. jej klientom z branży ubezpieczeniowej. PZU SA zajął pierwsze miejsce w kategorii „Reorganizacja działalności”. W konkursie tym nagradzane są firmy, które wykorzystują rozwiązania technologiczne Guidewire w celu dostarczania usług ubezpieczeniowych w wybrany przez nie sposób. Wyróżnione innowacyjne projekty odegrały istotną rolę w procesie wprowadzania zmian w działalności laureatów Innovation Award 2014.

Branżową nagrodę otrzymała również Polisa-Życie. Tytuł „Lidera Branży Ubezpieczeniowej” oraz statuetka Super Wiktorii przyznawane są najlepszym firmom w uznaniu jakości świadczonych przez nie usług, rzetelności i wiarygodności. Polisa-Życie wyróżniona została za tworzenie nowatorskich programów ubezpieczeniowych, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Comments are closed

Ubezpieczamy

Troszczymy się o zdrowie i mienie naszych klientów.

Rozliczamy

Terminowo załatwiamy sprawy księgowe i podatkowe.

Doradzamy

Wskazujemy rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb.

Edukujemy

Uczymy, jak mądrze zabezpieczać życie i majątek.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz Politykę Prywatności |   Projekt: You'll Marketing & Branding