Zespół

ElblągBogumiła Jankowska

Członek Zarządu odpowiedzialna za dział rachunkowości w firmie,  księgowa z wieloletnim doświadczeniem,  w tym na stanowisku głównej księgowej. Specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dużych firm, rozliczeniach PFRON oraz rozliczeniach przychodów zza granicy. Wiedzę poszerza na częstych szkoleniach dotyczących kwestii podatkowych i ZUS. Prywatnie żona, mama i babcia. W wolnym czasie relaksuje się, czytając książki i uprawiając nordic walking.
e-mail: b.jankowska@prestige-finanse.pl
tel. 501 310 322


 


[/one_third]

Teresa Samoraj

Doświadczona księgowa. Specjalizuje się w sprawach kadrowych. Sporządza comiesięczne deklaracje do ZUS. Jest ekspertką w zakresie prawa pracy. Rozlicza przede wszystkim podmioty na podstawie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałt. Prywatnie żona i mama. Wolny czas spędza relaksując się na świeżym powietrzu.
e-mail: t.samoraj@prestige-finanse.pl
tel. 502 262 902

[/two_third_last]Aleksadra Tomaszewska

Doświadczona księgowa, pełna zapału do pracy oraz pogłębiania swojej wiedzy. Chętnie uczestniczy w szkoleniach a klientom cierpliwie tłumaczy wszelkie niuanse podatkowe. Bardzo lubi zwierzęta, szczęśliwa posiadaczka psa, z którym odbywają długie spacery. Wolny czas spędza aktywnie, często można ją spotkać na basenie lub na szlakach bażantarni jeżdżącą na rowerze.
e-mail: a.tomaszewska@prestige-finanse.pl
tel. 502 262 902

 

KartuzyAgnieszka Wasilewska

Członek Zarządu odpowiedzialna za dział ubezpieczeń w spółce. W branży ubezpieczeniowej od 1999 roku. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Ukończyła cykl szkoleń „Hestyjna Akademia Agenta Korporacyjnego”, szkolenia tematyczne (gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia inżynieryjne). Ubezpieczenia i propagowanie wiedzy o nich to jej pasja. Prywatnie żona, mama i właścicielka psów rasy Boston terier. Wolny czas spędza na kajakach i w polskich górach.
e-mail: a.wasilewska@prestige-finanse.pl
tel. 502 322 137Agnieszka Stępień

Pracuje w branży ubezpieczeń od 2012 roku. Specjalizuje się w ubezpieczeniach medycznych. Lubi kontakt z klientami. Poświęca dużo czasu na dokładne wytłumaczenie wszelkich zawiłości umowy ubezpieczeniowej. Prywatnie żona i mama. Interesuje się matematyką ekonomiczną i stosowaną, kulinariami oraz wędkarstwem.

e-mail: a.stepien@prestige-finanse.pl
tel. 508 313 554Lucyna Kwidzinska

W branży ubezpieczeniowej od 2010 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach rolnych. Posiada imponującą wiedzę na ten temat. Dba, by szczegółowo wyjaśnić klientowi zakres ubezpieczenia oraz jego koszty. Prywatnie żona i mama. Wolny czas spędza z rodziną, najczęściej na świeżym powietrzu.
e-mail: l.kwidzinska@prestige-finanse.pl
tel. 788 336 747

 


Dominika Dawidson-Okrój

W branży ubezpieczeniowej od 2015 roku. Dzięki niej klienci zawsze są powiadamiani na czas o kończących się polisach, a zakłady ubezpieczeń wiedzą o zawartych polisach. Doskonale czuje się przedstawiając oferty komunikacyjne. prywatnie studiuje finanse i rachunkowość. Wolny czas spędza z bliskimi, przy książce lub na spacerach.
e-mail: kontakt@prestige-finanse.pl
tel. 795 683 333

Ubezpieczamy

Troszczymy się o zdrowie i mienie naszych klientów.

Rozliczamy

Terminowo załatwiamy sprawy księgowe i podatkowe.

Doradzamy

Wskazujemy rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb.

Edukujemy

Uczymy, jak mądrze zabezpieczać życie i majątek.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz Politykę Prywatności |   Projekt: You'll Marketing & Branding