Ubezpieczenia

Z doświadczenia wiemy, że klientom szukającym najlepszej opcji ubezpieczenia zależy na:

 • korzystnej składce,
 • prostej i czytelnej procedurze zawierania umowy,
 • czasie, czyli szybkiej obsłudze i szybkiej likwidacji ewentualnej szkody.

Nasi klienci znajdą to u nas. Przede wszystkim jednak dbamy, aby polisa była idealnie dopasowana do potrzeb danej osoby. Dla nas najważniejsze jest, by klient miał pewność, że w razie wypadku losowego otrzyma odszkodowanie. Zanim podpiszemy umowę, porównujemy oferty wielu ubezpieczycieli. Bierzemy pod uwagę nie tylko ceny, ale przede wszystkim zakres ochrony.

Nie proponujemy zbędnych dodatków, powodujących wzrost składki. Jeśli wyższa składka zapewni większe bezpieczeństwo w danym przypadku, z czystym sumieniem zarekomendujemy taką opcję. Zależy nam, by klient wiedział, na jaką ochronę może liczyć. Edukujemy i informujemy. Podnosimy świadomość ubezpieczonych. Wiemy, że to z korzyścią dla nich samych.

Oferujemy ubezpieczenia:

Majątkowe – Chronimy nieruchomości i mienie ruchome naszych klientów przed następstwami nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Pożar, zalanie, kradzież – to wszystko może zdarzyć się, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Dbamy, by nasi klienci byli dobrze zabezpieczeni w obliczu takich nieprzyjemnych okoliczności.

 

Komunikacyjne – Każdy pojazd musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Warto jednak wykupić dodatkową ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków, zabezpieczyć się na wypadek kradzieży auta i zadbać o pomoc w przypadku awarii na drodze.

 

Na życie – Polisa na życie zabezpiecza finansowo bliskich osoby ubezpieczonej na wypadek jej śmierci. Żyjemy na coraz wyższym poziomie. Zaciągamy kredyty. Wiele rodzin ma jednego głównego żywiciela. Warto mieć pewność, że w razie nieprzewidzianych okoliczności najbliżsi będą materialnie zabezpieczeni.

 

Rolne – Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz budynków gospodarskich to obowiązek osoby prowadzącej działalność rolną. Nie wszyscy tego obowiązku przestrzegają. Przekonujemy, że nie warto na tym ubezpieczeniu oszczędzać. Zachęcamy rolników do wykupienia dodatkowej ochrony mienia. W obliczu zmian klimatu i częstych klęsk żywiołowych taka polisa może okazać się bezcenna.

 

 Emerytalne – Jeżeli będziemy polegać wyłącznie na ZUS i OFE, nasza przyszła emerytura może wynieść zaledwie 30% ostatniego wynagrodzenia. Trudno będzie utrzymać się za taką kwotę tym bardziej, że wzrosną nasze wydatki związane ze zdrowiem – na leki i wizyty u specjalistów. W starszym wieku to nieuniknione. O zabezpieczeniu emerytalnym warto więc pomyśleć jak najwcześniej. Doradzamy naszym klientom, jak wybrać ubezpieczenie, które zapewni im spokojną emeryturę.

 

 OC w życiu prywatnym – Ponosimy odpowiedzialność za to, co robimy na co dzień. Może zdarzyć się, że z naszej winy ktoś zostanie poszkodowany. Dziecko wybiło szybę piłką? Nasz pies pogryzł przechodnia? Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni przed nieprzyjemnymi konsekwencjami finansowymi takich zdarzeń.

 

Medyczne – Średnia długość życia wydłuża się. Żyjemy dłużej, jesteśmy więc bardziej niż nasi przodkowie narażeni na choroby cywilizacyjne. Ale też bardziej niż kiedyś staramy się dbać o siebie. Warto więc wykupić dobrą polisę, która umożliwi nam dostęp do najlepszych placówek medycznych.

 

 Turystyczne – Wyjazd na wakacje bez ubezpieczenia może mieć przykre konsekwencje. Wielu turystów jest nieświadomych, że koszty leczenia i hospitalizacji za granicą są dużo wyższe niż w Polsce. Często okazują się nie do udźwignięcia. Podpowiadamy, jak wybrać właściwą ochronę na wakacje, by każdy turysta jechał na urlop z głową spokojną o zabezpieczenie w razie wypadku lub choroby.

 

 Ubezpieczenia dla firm – Prowadzenie działalności gospodarczej może wiązać się z szeregiem ryzyk, od których warto być ubezpieczonym. Naszym klientom biznesowym proponujemy następujące ubezpieczenia:

 

  • odpowiedzialności cywilnej  w związku z prowadzoną działalnością, spedytora, przewoźnika (w tym także umownego), zawodowe i członków zarządu;
  • finansowe – od ryzyk związanych z niewypłacalnością kontrahentów, utratą płynności finansowej lub koniecznością przekazywania pieniędzy jako gwarancji należytego wykonania usług;
  • mienia – od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunkiem, sprzętu elektronicznego, od wszystkich ryzyk;
  • techniczne – maszyn i urządzeń budowlanych, maszyn od szkód elektrycznych, ryzyk budowy i montażu;
  • komunikacyjne – ubezpieczenia flot samochodowych;
  • grupowe – ubezpieczenia dla pracowników.

Ubezpieczamy

Troszczymy się o zdrowie i mienie naszych klientów.

Rozliczamy

Terminowo załatwiamy sprawy księgowe i podatkowe.

Doradzamy

Wskazujemy rozwiązania idealnie pasujące do potrzeb.

Edukujemy

Uczymy, jak mądrze zabezpieczać życie i majątek.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz Politykę Prywatności |   Projekt: You'll Marketing & Branding